Vážení zákazníci, z důvodu inventur budou právě přijaté objednávky doručeny v úterý 31.3.
V sobotu 28. a v pondělí 30. 3. budou zavřené výdejny v Praze a Chrudimi a vaše balíčky si budete moci vyzvednout nejdříve ve středu 1.4. Na ostatních výdejních místech až ve čtvrtek 2. 4.

loading
loading
 
Zobrazeno 102 produktů

+Filtr

Značka

Více značek >

Skrýt

Skrýt

Cena

OdDo

Skrýt

Vymazat

prozdravi.cz

Zobrazeno 102 produktů

Řadit dle:

Nahoru

Zobrazit popis značky

Armand Petitjean, zakladatel francouzské kosmetické značky Lancome, věnoval svůj život jedinému snu - dopřát ženám tu nejlepší péči na světě pro jejich pleť a tělo. Jako symbol pro svoji značku vybral růži. Růže se objevuje jako složka mnoha dámských parfémů, ale i kosmetiky, které se značka Lancome také věnuje, protože krása je věda, která musí být neustále inovována, a proto společnost klade velký důraz na výzkum nových vysoce kvalitních složek, brilantních textur a také na harmonii mezi vůní a barvou.

Společnost Lancome je známá svými působivými reklamními kampaněmi. Mezi známé tváře této značky patří Isabella Rosselini, Juliette Binoche, Inés Sastre, Uma Thurman. Nechte se i Vy okouzlit opojnými a podmanivými esencemi, které obsahují parfémy Lancome. Získají si Vás na první přičichnutí. Ženy zbožňují parfém Lancome Tresor, který si je získal svou dlouhotrvající jemnou a sladkou vůní. Muži jsou věrni Lancome Hypnose Homme, která je tvořena vyváženou kombinací tří vonných vrstev.

Podrobnější informace o značce Lancome si můžete přečíst v našem magazínu.

775 870 133
info@parfemy.cz
Dopravné už od 29 Kč
nad 1 500 Kč ZDARMA
x