loading

Říjnová soutěž o sadu Red Code STR8 pro muže!

Výhra:

Vyhrajte pánskou sadu svěží pánské vůně Red Code STR8. Sada obsahuje vodu po holení, deo sprej a parfémovaný deodorant. Tato vůně vychází z inspirace červenou barvou, která charakterizuje široké spektrum pocitů a emocí. Red Code STR8 probouzí smysly...přejeme Vám ať probudí i ty Vaše. Hrajte s námi!


Soutěžní otázka:

Logo značky STR8 se podobá:

Pro účast v soutěži je nutné mít ve chvíli losování přihlášený zpravodaj o cenových akcích a novinkách. Po odeslání vaší odpovědi stačí potvrdit souhlas s jeho zasíláním, který obdržíte na email.

Kontaktní údaje:

Jméno
Příjmení
E-mail
Opište znaky z obrázku
Změnit obrázek

Pravidla soutěže:

1. Pořadatelem soutěže je společnost VIVANTIS a.s. se sídlem Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
2. Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti VIVANTIS a.s. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku.
3. Soutěž trvá od 1.10.2016 do 31.10.2016.
4. Výherci se stane 1 účastník soutěže, jehhož správná odpověď bude mít pořadové číslo 876. a zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj
5. Určení výherců proběhne 1.11.2016.
6. Výherci budou o výhře informováni elektronickou poštou.
7. Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, jež bude zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost VIVANTIS a.s.
8. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci VIVANTIS a.s. a jejich rodinní příslušníci.
9. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti VIVANTIS a.s. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

Správná odpověďna otázku ze zářijové soutěže:

Co znamená zkratka B.U.? Be Yourself

Výherci z zářijové soutěže: Jíří Pekař

Nakup teď,
dopravu máš ZDARMA
a zaplať třeba až v lednu.
x

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací