Parfémy Gucci

Nechte se svést parfémy Gucci

Zakladatel značky Guccio Gucci se narodil v roce 1869 v italské Florencii. Málokdo by hádal, že otec dnes nejprodávanější italské módní značky původně navrhoval koňská sedla a kožené doplňky pro jezdce. Ačkoli je prý na svět nejkrásnější pohled právě z koňského hřbetu, brzy pochopil, že tudy cesta nevede a doslova přesedlal na výrobu kožených doplňků pro lidi.

 

První butik otevřel Guccio až v 69 letech v Římě, kde rychle získal své příznivce, nicméně opravdovou bombou byla až v roce 1947 kabelka s bambusovou rukojetí. Právě ta patří dodnes mezi hvězdné artikly značky s propletenými G ve znaku. V 50. letech způsobil revoluci pruhovanými pásky na kabelkách a mokasíny ze semiše.

Parfémy Gucci

Nová éra: Tom Ford a Gucci

Po Gucciho smrti v roce 1953 začíná éra dohadů a skandálů spojených s dědickými nároky jeho rodiny, kterou ukončuje až Tom Ford, který se v roce 1994 ujímá postu kreativního ředitele a vrací Gucci mezi špičky, kam nepochybně patří. Značka, která je podepsaná pod ikonickými parfémy, hedvábnou šálou monacké princezny Grace nebo ikonickou kabelku Jackie O je tak zpátky v sedle.

Italská elegance a styl v každé kapce

V nabídce značky parfémy nikdy nezaostávaly za ostatními kousky. Vůně, které reprezentují italský styl, vytříbený vkus, smysl pro eleganci a šarm si oblíbil celý svět. Vůně jednoduše nazvaná Eau de Parfum II nebo Rush 2 se brzy dostaly mezi nejprodávanější parfémy vůbec. Ano i jedničky byly skvělé, ale ty dvojky jsou prostě vyladěné k dokonalosti. Kdo si potrpí na květinové vůně, neměl by opomenout parfém Flora.

 

Gucci pro muže

Od samého počátku klade Gucci na pánskou módu velký důraz a platí to i v případě parfémů. Kořeněná vůně plná šarmu Gucci By Gucci Pour Homme bývá odborníky řazená mezi nejpovedenější vůně pro muže. Nezapomínejme ani na provokativní Guilty.

 

Všechny vůně Gucci vždy byly, jsou a budou svůdné a smyslné. Sázka na elementární přitažlivost je v tomto případě sázka na jistotu.

Parfémy Gucci

Zahalte se do Gucci od hlavy až k patě