Parfémy Chloé

Svobodná a něžná, taková je žena Chloé

Padesátá léta se nesla v duchu nastolení nového směru v poválečné Evropě. Především v módě se kladl důraz na dokonalou ženu s útlým pasem a bohatou sukní. Návrhářka Gaby Aghion, která odešla po svatbě z Egypta do Paříže, to ale viděla trochu jinak. Založila v roce 1952 značku Chloé a představila světu ženu jako svobodnou a něžnou bytost. A tak se zrodila žena Chloé.

 

Značka usiluje o "Luxury Prêt-à-porter" čili luxus pro všechny. Vybraná móda a vůně nepatří jen ke slavnostním příležitostem a na módní mola. Stejně jako v lásce ani tady neplatí svazující pravidla. Ženy jsou nejkrásnější, když mohou být svobodné a mohou nechat projevit svou romantickou duši. Ačkoli první parfém značky spatřil světlo světa už v roce 1957, opravdový zlom nastal o téměř 20 let později.

Chloé - EDP

V roce 1975 představil Karl Lagerfeld novou vůni Chloé for Women, synonymum pro bohémskou, zasněnou ženu, která se nebojí ukázat světu svou pravou podstatu, okouzlit ho svým francouzským šarmem, něhou, a tak trochu ho i svádět. Neláme si hlavu s tím, co si o ní kdo myslí. Je svá, je svobodná, je to žena Chloé. Kromě Karla Lagerfelda svůj tvůrčí život spojila se značkou i Stella McCartney, která jí propůjčila svou rebelskou vizi a dodala jí trochu toho rock’n’rollového sexy směru. Mezi slavné ženy Chloé patří herečky Kirsten Dunst, Natalie Portman, Brigitte Bardot, dále pak Maria Callas, Jackie Kennedy nebo Grace Kelly.

Jen pro ženy

Chloé se neodchyluje od své vize a zaměřuje se pouze na ženy. Jejím opravdovým klenotem je parfém Chloé z roku 2008, který navazuje na vůni od Karla Lagerfelda. Ať už otevřete jakýkoli žebříček dámských vůní, bude vždy mezi prvními. Ikonický flakon převázaný stuhou a uvnitř vůně, která odpovídá na všechny otázky. Svoboda, hravost a smyslnost v každé kapce dokonale ladí s jarními dny, kdy se rodí naděje a sny. Užijete si ji ale po celý rok. Prostě kdykoli ji budete chtít nosit, noste ji.

 

Oblíbenou vůní je Chloe Love Story, která jak název napovídá, vypráví milostný příběh, do kterého vás vtáhne už při prvním přivonění. Dále vyčnívá Chloé Nomade jako dokonalý odraz odvážné ženy, nebojácné cestovatelky překonávající hranice.

Chloé Nomade

Zahalte se do Chloé...