Parfémy Afnan
Dámské parfémy Afnan
Pánské parfémy Afnan

Když je cesta cílem

V arabských vůních hledáme to, co v jiných nenajdeme. Jen ony nás jako mávnutím kouzelného proutku přenesou do zapadlé čajovny v pouštním městě, kde slyšíme zvonivý smích, cítíme rooibos z kouřícího šálku a kde jako bychom opravdu mohli nahmatat misku fíků před sebou.

Parfémová značka Afnan byla založena pod horkým dubajským sluncem v roce 2007. Vášnivý milovník arabských vůní Imran Fazlani do ní vtiskl vše, v čem jsou orientální vůně výjimečné: ty nejkvalitnější ingredience, nebývalou intenzitu, dlouhou výdrž a tisíciletou tradici arabského parfumérství.

Přidal k nim však také něco navíc. S parfémy Afnan se už po prvním přivonění vydáte na daleké cesty přes písečné duny, malebné mořské zátoky i tropické ostrovy bující životem. Jak voní rušná metropole pod spalujícími paprsky, zapadlá apatykářství i prašné mramorové cesty kolem mešit? Objevte kouzlo cestování s parfémy Afnan, pro které nejsou hranice překážkou, ale příležitostí.

Parfémy Afnan
9PM - EDP
Afnan
9PM - EDP
pozítří u vás
Modest Une - EDP
-23 %
Afnan
Modest Une - EDP
pozítří u vás
Supremacy Gold - EDP
Výhodné
Afnan
Supremacy Gold - EDP
pozítří u vás
Supremacy Not Only Intense - parfémovaný extrakt
Až -11 %
Afnan
Supremacy Not Only Intense - parfémovaný extrakt
pozítří u vás
Turathi Brown - EDP
Afnan
Turathi Brown - EDP
pozítří u vás
Ornament Pour Homme - EDP
-54 %
Afnan
Ornament Pour Homme - EDP
pozítří u vás
Turathi Purple - EDP
-8 %
Afnan
Turathi Purple - EDP
pozítří u vás

Tisíc a jedna vůně

V každém vonném tónu parfémů Afnan jako by se skrýval vlastní příběh. Objevte řadu Afnan Supremacy, kde najdete energické tóny bergamotu, sladký pomerančovník i poetické tóny skořice, které jako by se nesly královskými komnatami, když princezna Šeherezáda vyprávěla své pohádky Tisíce a jedné noci. V intenzivní řadě Afnan Turathi najdete živočišné kouzlo pižma, omamnou růži i santalové dřevo, jež evokuje hedvábné závěsy vlající v lehkém vánku, když usínáte na luxusní dovolené. Řada Afnan 9 s tóny konvalinky, jantaru a vanilky připomíná všechny smyslné noci, které nekončí dřív než nad ránem. O čem budete vyprávět vy?

Afnan 9 PM & 9 AM
Afnan Turathi
Afnan Supremacy

Více než jen parfém

Orientální parfémy kromě exkluzivních vůní vynikají také jedinečnými flakonky, které jsou samy o sobě malým uměleckým dílem. Dejte světu najevo, že patříte mezi opravdu náročné zákazníky a objevte parfémy Afnan, které nabízejí působivou kombinaci těch nejvybranějších vonných tónů a flakonků, jež připomínají mistrně opracovaný šperk. Nezapomínejte také na specialitu Orientu – vonné oleje Afnan, které ty nejvybranější ingredience obsahují v extra vysokém podílu a pro oslnivý zážitek stačí jen pár kapek.

Ať už vás čeká důležitá schůzka, pracovní porada nebo večer v baru, vaším klíčem k instantnímu sebevědomí jsou parfémy Afnan. Dámské, pánské i unisex parfémy Afnan budou důstojným partnerem každého okamžiku vašeho života, který přirozeně pasují na nezapomenutelný. Objevujte s parfémy Afnan stále nové podoby Orientu a přesvědčte se, jak snadné je mu podlehnout.

Parfémy Afnan
Parfémy Afnan