Světové parfémové ikony

Chanel No. 5

Coco Chanel si přála ve své první vůni cítit jedinečné kouzlo jižní Francie. Její dvorní parfumář Ernest Beaux navrhl vzorky, z nichž Coco vybrala číslo 5. V roce 1921 tak vznikla nejslavnější vůně světa.  

Parfémovaná voda Chanel No. 5 smyslně kombinuje květinové a dřevité tóny, které zdobí růže, vanilka a jasmín. Vznešený akcent činí z luxusní vůně ideální volbu pro výjimečné příležitosti. Ostatně, ženy po celém světě ji milují už více než 100 let.

Koupit Chanel No. 5
Další parfémy Chanel
Chanel No. 5
Calvin Klein - Eternity

Calvin Klein - Eternity

Calvin Klein vzal jarní svěžest, letní bezstarostnost a špetku lásky a ukul z nich v roce 1988 parfémovanou vodu Eternity. Lehoučká vůně oslavuje věčnost lásky a pocit štěstí, evokuje slunce a vítr ve vlasech. Skvěle se hodí pro běžný den i jedinečný okamžik.

Překvapí vás svou výdrží a jemnou harmonií květin a ovoce. Ovocné tóny mandarinky následuje konvalinka, jasmín a omamné akordy pižma. Ptáte se, jak voní pravá láska? Jako milostná romance Eternity. 

Koupit Calvin Klein - Eternity
Další parfémy Calvin Klein

Dior - J´adore

Parfémovaná voda J´adore od Christiana Diora vznikla v roce 1999. Okouzlující květinový akcent a svůdné ovocné kontrasty spojil návrhář v dokonalý celek, který ohromí během pracovního dne i na romantické schůzce.

Decentní tóny snově květinové J´adore zdobí mandarinka, tuberóza a vanilka. Luxusní flakon staví na odiv smyslné křivky legendární amfory, již vytvořil Christian Dior. V horní části je zdoben aplikací odkazující k ikonickému náhrdelníku masajských žen. 

Koupit Dior - J´adore
Další parfémy Dior
Dior - J´adore
Flower By Kenzo

Flower By Kenzo

U zrodu slavné parfémované vody v roce 2000 stál návrhářský génius Kenzo, který seznal, že vlčí mák nemá ještě žádnou vůni. Extravagantní fashion mág mu jednu věnoval. Vytvořil něžnou vůni věnovanou jedinečnosti a síle přírody.

Inspirací pro tvorbu byl půvab vlčího máku v kontrastu s životem ve velkoměstě. Neobvyklá vůně vyniká čistotou fialky, něhou bulharské růže a svěžestí rybízu. Flower By Kenzo - Vždy krásná svou jednoduchostí, křehká a silná.
 

Koupit Flower by Kenzo
Další parfémy Kenzo

Calvin Klein - One

Svěží vůně One od návhářské megastar Calvin Klein vstoupila na trh v roce 1994. Unisex složení oslavuje mládí, nespoutanost a originalitu. Šokovala tím, že nebyla květinově ženská ani mužsky kořeněná. Vyzývá všechny, ať si identitu definují podle svého.

Lehoučká toaletní voda One kombinuje mandarinku, papáju, bergamot a citron ve šťavnatých akordech, které zdobí plátky fialky, jasmínu nebo růže. Charizmaticky působí symbióza kardamomu a muškátového oříšku.

Koupit Calvin Klein - One
Další parfémy Calvin Klein
Calvin Klein - One
Chloé

Chloé

Elegantní a čistá - taková je vůně Chloé, která vzdává hold svobodě a ženskosti. Na trh vstoupila roku 2008 a hrdě v sobě nese poselství francouzské módní ikony Chloé. Květinově-pudrová vůně je plná nespoutanosti a smyslnosti.

Patří všem ženám, které milují hravou módu a nápaditost. Tato francouzská parfémovaná voda voní po omamném liči, pivoňce a frézii. Květinovou souhru doplňuje růže, konvalinka a magnólie.
 

Koupit Chloé
Další parfémy Chloé

Lancôme - La Vie Est Belle

Rozvoňte kosatec, arabský jasmín, trochu pomeranče a pačuli. Poznáte novou životní filozofii, kterou ukrývá parfémovaná voda La Vie Est Belle od značky Lancôme. Vůně byla na trh uvedena v roce 2012 a spolupracovali na ní mistři parfumářského řemesla.

Lehoučká dámská vůně je oslavou štěstí, svobody a pozitivního přístupu k životu. Tuto filosofii pomohla šířit i Julia Roberts, která se stala její tváří. Přivoňte si a poznáte, že...„La Vie Est Belle” aneb život je krásný.

Koupit Lancôme - La Vie Est Belle
Další parfémy Lancôme
Lancôme - La Vie Est Belle
Všechny ikonické parfémy