Hodnocení - Very Irresistible - EDT

Značka: GivenchyKód: pGI006
Very Irresistible je květinově-ovocná vůně, jež v sobě spojuje různé odrůdy růže s pivoňkou, hvězdičkami anýzu, lístky verbeny a badyánu. Vzdává hold...

Celkové hodnocení

15 hodnocení | průměr 92 %
Přejít na detail produktu

Jsem nadmíru spokojená s rychlostí kterou mi balíček byl doručen, každopádně... ...co se týče pravosti parfému, jsem na vážkách. Nezdá se mi vůbec výdrž voňavky. Kamarádka si tu samou voňavku zakoupila v kamenném obchodě a co se týče výdrže je ta její vůně úplně na jiném levelu. Odesílala jsem dotaz jakým způsobem dokládáte pravost prodaných vůní, zatím žádná zpětná odezva. Četla jsem i nějaké recenze na Vašich stránkách a viděla jsem, že nejsem jediná která pojala podezření ohledně pravosti.

Rychlost

Kvalita parfému, fake?

- jemná květinově kořeněná vůně za výbornou cenu

poznám z minulosti, ale ted mi nebyl dodán, nebyl na sklade

jsem přelétavka na vůně, ale toto je značka, která mne nikdy nezklame

Je to přesně můj typ vůně určený pro zralou ženu. Vůně je stabilní, vydrží dlouho. Používám tuto vůni dlouhodobě (asi 5 let). Pro ženy, které mají rády sladší vůni, která ale zároveň evokuje kvalitu, doporučuji. Cenově patří mezi dražší vůně, ale obdržená kvalita odpovídá ceně. Kvalitní vůně jsou moje slabost již pár desetiletí (DIOR, Estée Lauder, Givenchy, KENZO, ...)

Skvělá plná vůně. Již pár let používám.

mám poprvé, jsem spokojená

kupuji si tento parfém již ř 5 let ....