Hodnocení - Řasenka pro extra délku a objem (Imperial Mascara) 13 ml

Řasenka pro extra délku a objem (Imperial Mascara) 13 ml
Značka: DermacolKód: kDKR0758
Řasenka Imperial pro oslnivý pohled!

Celkové hodnocení

25 hodnocení | průměr 89 %
Přejít na detail produktu

Je to Kvalitní řasenka, ale čekala jsem hustší nařasení a natočení

Kvalitní řasenka

čekala jsem hustší nařasení a natočení

Kvalitní řasenka, nedrolí se, neslepuje řasy, dobrá cena. Jen mě překvapil kartáček, který je dost velký, mám raději menší, protože se mi lépe nanáší řasenka na spodní řasy.

řasenka která skvěle zvýrazní i moje krátké řasy, je stejně kvalitní jako řasenky za dvojnásobnou cenu, jsem spokojená, kupuji si ji pravidelně

Určitě doporučuji, vyzkoušela jsem jich už za svůj život tolik, i těch nejdražších, značkových, ale všechny mají trvanlivost/funkčnost okolo 3 měsíců, takže si ušetřené peníze ráda schovám na něco podstatnějšího...;) Zhušťuje i prodlužuje a má opravdu silnou pigmentaci, takže na mé 'bezbarvé' řasy ideální. Řasy mám průměrně husté i dlouhé, ale tahle jim dá efekt panenky - řasy až k obočí. Odličuje se mně samotné snadno, kosmetička má ale poněkud víc práce. :-) Dekorativní kosmetiku Dermacol spokojeně používala už moje babička, její současná podoba je velice kvalitní a cenově nejdostupnější. Jiné řasenky jsem od Dermacolu zatím nevyzkoušela, neboť nemám důvod hledat dál, jsem moc spokojená.

Je to nejlepší řasenka, kterou jsem zatím měla a vždy se k ní vracím. Cenově dostupnější a mnohem kvalitnější, než ty zahraniční.

Neexistují žádná proti.

Řasenku používám dlouhodobě, toto už je má 3

Super prodlužující řasenka, která zvětší objem

Splnila očekávání.

Spokojenost.

Doporučuji pro méně náročné

spokojenost, jinou již nekupuji

perfektní pro dlouhé řasy