Hodnocení - Profesionální ultrazvuková žehlička na vlasy Ultrasonic Cool Mist BAB2191SEPE

Profesionální ultrazvuková žehlička na vlasy Ultrasonic Cool Mist BAB2191SEPE
Značka: BaByliss PROKód: kBL081
Opravdu šetrná žehlička na vlasy! Unikátní žehlička na vlasy s jedinečnou ultrazvukovou technologií, která zmírňuje dopad vysokých teplot na Vaše...

Celkové hodnocení

5 hodnocení | průměr 98 %
Přejít na detail produktu

Velká spokojenost. Vlasy dlouho vydrží v upraveném stavu.

Jsem naprosto spokojená s touto žehličkou. Je to paráda. Perfektní žehlička, která absolutně neničí vlasy. Vlasy jsou po vyžehlení krásně hladké a rovné. Doporučuju.

Perfektní žehlička. Absolutně neničí vlasy. Vlasy jsou po vyžehlení krásně rovné a hladké na dotek. Prostě paráda.

Nic.

doporučuji

rychlost nahřátí,zřetelné číslice displeje,příjemná manipulace, vlasy jsou rozhodně hladší než před používáním parní žehličky a to i ikdyž na působí vlhkost např. ze sprchy nebo při dešti, účes drží několik dnů.

zatím jsem použila dvakrát, takže negativní zkušenost zatím nemám a doufám, že ani mít nebudu:-))

Na tuto žehličku jsem nenašla moc recenzí, tak jsem to riskla a rozhodně nelituji. Žehlička sice není zrovna nejlevnější, ale pokud mi vydrží tolik let jako předchozí napařovací žehlička Babyliss, tak se ta investice už předem vyplatila. A to také kvůli její kvalitě a vlastnostem. Ze žehličky jsem nadšená - velmi rychlé nahřátí, moje mírně zvlněné neposlušné vlasy narovnává prvním tahem, bez sebemenšího zatahání, destičky krásně kloužou a vlasy jsou krásně vyžehlené a jemné a vyžehlení dlouho vydrží. Žehlička by měla být velmi šetrná k vlasům. (Obrázek zde na heurece je ilustrativní, přesný typ, který mám a zde hodnotím je Byliss PRO Profesionální ultrazvuková žehlička na vlasy Ultrasonic Cool Mist BAB2191SEPE zakoupená na parfum.cz).

velmi rychlé nahřátí krásně klouže po vlasech, netahá a mé vlasy jsou narovnané po prvním tahu vlasy mi vydrží vyžehlené i do dalšího dne šetrná k vlasům vlasy jsou po vyžehlení velmi příjemné na dotyk a lesklé

zatím vůbec nic

Velmi dobrá žehlička za dobrou cenu.