Hodnocení - Voděodolná řasenka Lash Sensational Sky High Waterproof 6 ml

Voděodolná řasenka Lash Sensational Sky High Waterproof 6 ml
Značka: MaybellineKód: kDKR8219
Voděodolná prodlužující a objemová řasenka Sky High pro řasy až do nebe. Zaručí výrazný, plný objem ve spojení s neomezenou délkou, je odolná vůči...

Celkové hodnocení

23 hodnocení | průměr 88 %
Přejít na detail produktu

Lash Sensational Sky High vo vodeodolnom prevedení sa v mnohom podobá na svoju pôvodnú verziu. Má krásne luxusne vyzerajúce balenie, ohybný kartáčik a krásnu sýtu čiernu farbu. Štetinky sú osadené blízko seba, vďaka čomu zachytí každú riasu a vďaka intenzívnej farbe dokonale zvýrazní. Na začiatku je mokrejšia a má tendenciu zlepovať, treba ju nechať chvíľu preschnúť, no potom sa dostaví žiadaný výsledok. Z krátkych rias dokáže vykúzliť mrkajúce vejáre a oko krásne opticky otvorí. Drží celý deň ako pribitá, nedrolí sa, neopadáva ani nerozmazáva. Pokiaľ klasická verzia držala skoro ako vodeodolná, tak táto vodeoldolná drží ešte lepšie. Ja ju odličujem špeciálnym ručníkom, ktorý namočím v teplej vode a maskaru pomaly odličujem. I napriek tomuto jedinému negatívu, patrí táto maskara k veľmi vydareným tohtoročným novinkám. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Luxusné balenie,sýta farba,vodeodolnosť

Ťažko sa odličuje

Řasenka dělá velice hezké řasy a neslepuje je, což se mi u jiných voděodolných řasenek stávalo. Řasy jsem i namočila a řasenka držela, nedrolila se a byla jsem opravdu nadšená. Určitě bych si tuto řasenku vzala k vodě, do bazénu a nebála bych se rozmazání. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

voděodolná, nedrolí se, nerozmazává se

Žádné

Maybelline Lash Sensational Sky High WP po prvním nanesení jsem byla velice překvapená.Skvěle řasy prodlouží.Je lehoučká. Krásně se s kartáčkem pracuje.Dovedu si představit používat každý den. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Krásně prodlouží, skvělý štěteček,

Jde hůře odlíčit

Riasenka je skutočne vynikajúca - predĺži i zahustí, rozčeše, nezlepuje, nemá nepríjemnú vôňu a nežmolkuje ani sa inak neotláča, aj nakoľko je vodeodolná. Čo sa týka odličovania, nie je s ním problém, ale ideálne treba použiť olejový odličovač. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

výdrž, cena, oddelené riasy

nič

Řasenka Lash Sensational Sky High WP splnila mé očekávání. Řasy byly krásně prodlouženy ale také odděleny. Co se týče voděodolnosti - za mě zlatá střední cesta... Dlouhodobé plavání v bazénu nevydrží ale déšť zvládne s přehledem. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Řasy prodlouží ale neslepuje

Mohla by mít lepší voděodolnou schopnost

Voděodolná řasenka Maybelline je skvělá svou vydrží, u jiných značek jsem se setkala s tím, že se po namočení stejně rozmazaly, ale tato drží perfektně. Řasy krásně natočí, takže můžete mít neodolatelný pohled i u vody. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Je vhodná i pro citlivé oči

Žádná nevýhoda

Táto špirála predlžuje a zvýrazňuje riasy. Je nielen vodeodolná, ale má aj sýty čierny pigment. Môže trošku riasy zlepovať, ale nie je to nič strašné. Nerozmazáva sa. Kefka špirály je dlhá, flexibilná a silikónová s krátkymi štetinkami, čo umožňuje riasy pekne nadvihnúť od korienkov. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

- flexibilná kefka s krátkymi štetinkami

- ťažšie sa odličuje

Řasenka Maybelline Sky High patří již delší dobu mezi mé nejoblíbenější. Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet její voděodolnou variantu a jsem opět naprosto nadšená! Žádná jiná řasenka mi řasy neprodloužila tolik jako Maybelline Sky High. Její výdrž je neuvěřitelná a navíc se vůbec neobtiskává na oblast pod obočím, s čímž některé jiné řasenky mívají problém. Jediná nevýhoda je jen obtížnější odličování, ale i přesto hodnotím 10/10 ? (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Oddělení a prodloužení řas, výdrž

Obtížnější odličování

Na testování této řasenky jsem se velice těšila. Velmi se mi líbí gumový kartáček, který řasám dodá objem. Dále bych vyzdvihla výdrž, která je celodenní - řasenka se neobtiskává a neopadává. Jako nevýhodu vidím to, že si s aplikací musím trochu vyhrát, aby řasy byly krásně oddělené a neslepené. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Gumový kartáček, voděodolnost, výdrž

Delší aplikaci

Riasenka Maybelline Lash Sensational Sky High WP je vážne zaujímavá. Ešte som sa nestretla s takým ohybným aplikátorom. Myslela som si, že mi riasenka nebude vyhovovať ale práve naopak. Krásne riasy predĺži a nezlepí! To je pre mňa základ. No a táto vodeodolná verzia drží ako prilepená. Super riasenka (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Predĺži, nezlepí, dokonalá výdrž

Vyššia cena

Řasenka řasy při prvním nánosu hezky oddělila, při větším nánosu řasenky se mi však řasy slepily k sobě. Celkově řasy působí objemně. Co se voděodolnosti týká, řasenka vydržela dvouhodinový trénink i sprchu po něm aniž bych měla černé čmouhy pod očima. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Kartáček

Špatně se odličuje

Řasenka dělá na řasach přirozený efekt a opravdu je voděodolna. Je krásně černá, řasy oddělí a natočí. Uvítala bych po použití dramatictejsi efekt. Líbí se mi balení a kartáček. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Voděodolnost, natočení řas

Dělá řasy málo výrazné

Řasenka je super, moc dobře se mi nanáší. Ze začátku nanáší na řasy trošku více produktu, který řasy slepí, ale kartáček ty řasy opět zase dobře rozčeše. Řasenka opravdu vykouzlí hodně dlouhé řasy, které vydrží dlouhé a černé po celý den. Efekt je určitě více prodlužující než zahušťující. Produkt se mi z řas nedrolil a vydržel i během sportu, kdy jsem se potila (běh a domácí cvičení). Nutné odličovat dvoufázovým odličovačem na oči. S řasenkou jsem byla moc spokojená i přes to, že mi trvalo trošku déle, než jsem na řasech vykouzlila požadovaný “dramatický” efekt. Navíc řasenka nádherně voní. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Velké prodloužení řas, vydrží zátěž

ze začátku trošku lepí řasy

Řasenku Maybelline Lash Sensational Sky High WP jsem měla možnost vyzkoušet a jsem velmi mile překvapena. Krásně prodlužuje řasy a přidává jim objem. Kartáček zachytí i ty nejjemnější řasy. Vydrží na řasách celý den, vůbec se nedrolí, nerozmazává se. Splňuje to co by měla voděodolná řasenka splňovat. Velmi snadné odlíčení. Mohu dopořučit. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Objem, prodloužení,výdrž,snadné odlíčení

Jedinou nevýhodou je vůně náplně řasenky

Řasenka Sky High je naprosto perfektní. Po přečtení několika recenzi na internetu jsem měla velké očekávání a řasenka tohle očekávání opravdu splnila. Krásně řasy oddělí, prodlouží a neslepuje je. Vydrží po celý den a nedrolí se. Za mě velká pecka určitě budu kupovat dále. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Zvýrazňuje řasy, neslepuje

Žádné

S touto řasenkou se mi upřímně moc dobře nepracovalo, hlavně na první pokus. Nicméně jí ještě určitě šanci dám, chce to nejspíš jen ten správný grif. Pro dámy s dlouhými řasami bude určitě TOP! (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Výdrž a dobře se odličuje

Slepuje

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Za mne super díky kartáčku Flex Tower, který je pružný a ohybatelný . Tudíž se s ním krásně pracuje. Opravdu každou řasu krásně nalíčení, prodlouží a dodá jim maximální objem. Po celodenním nalíčení se nehrozí, nerozmazává a hlavně se dobře odlíčí. Dokonce i samotnou vodou. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Kartáček flex Tower je ohebný

Nic

Jako vizážistka touto řasenkou líčím všechny své zákaznice a hlavně nevěsty. Řasy nelepí, krásně je prodlouží a udělá nádherný efekt. Voděodolnost řasenky je jedna z největších výhod. Opravdu se nerozmaže ani při proplakaném svatebním obřadu. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Voděodolnost Efekt prodloužených řas

Žádné nevýhody

S řasenkou je potřeba se naučit pracovat, pak dělá na řasách velmi hezký efekt - řasy prodlouží a zahustí, během dne se nerozmazává, neztrácí se, dobře drží na řasách a neopadává. Odlíčení s odlučovačem na voděodolný make-up je bezproblémové. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

natočení a zhuštění

obtížnější odličování

Maybelline Lash Sensational Sky High WP Voděodolná řasenka pro prodloužení splňuje přesně to, co má již v názvu. Je opravdu voděodolná, nerozmazává se a nežmolkovatí. Její úzký kartáček zajišťuje nalíčení všech řas. Lze snadno odlíčit jakýmkoliv odličovacím mlékem či kosmetickým přípravkem k odličování očí. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

voděodolnost, nežmolkovatí

x