Hodnocení - Posilující sérum pro slabé vlasy se sklonem k padání Elseve Full Resist (Serum) 102 ml

Posilující sérum pro slabé vlasy se sklonem k padání Elseve Full Resist (Serum) 102 ml
Značka: L´Oréal ParisKód: kLO1088
Sérum pro slabé vlasy s tendencí vypadávat s obsahem 1.5% Aminexilu. Klinicky dokázano, posiluje vlasy od kořínků a minimalizuje vypadávání vlasů.

Celkové hodnocení

48 hodnocení | průměr 93 %
Přejít na detail produktu

Používám ho po porodu a rozdíl vidím velký. Vlasy přestaly padat, jsou víc uhrazené, nekrepatí a přijdou mi pevnější. Budu používat i nadále, produkt se mi osvědčil. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Funguje, zkuste

Žádná není

Díky tenkému aplikátoru se sérum dobře aplikuje ke kořínkům vlasů. Sérum vlasy zbytečně nezatěžuje, rychlete vstřebává do vlasové pokožky. Po vypotřebování lahvičky jsem zaznamenala menší vypadávání vlasů, ale nevšimla jsem si růstu nových vlasů. Vzhledem k tomu, že se mají používat 3 balení, aby byl výsledek viditelný, nemohu další účinky příliš posoudit. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

rychlé vstřebávání

musí se používat dlouhodobě

Při pravidelném používání tohle sérum opravdu sníží vypadávání vlasů o několik procent. Vlasy i méně řídnou, jsou pevnější. Zatím nejúčinnější produkt, který jsem na vypadávání vlasů vyzkoušela. Má praktické používání, kdy jedna dávka je zaznačena na lahvičce. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Účinné složení

Žádné nevýhody

Po prvním použití mě začala pokožka hlavy příjemně hřát. Skvěle se aplikuje díky tenkému hrotu. Vlasová pokožka je po použití prokrvená a vlasy mi přijde, že jsou více objemné. Určitě koupím další balení. Produkt opravdu pomáhá. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Předností produktu je aplikátor.

Rychle se spotřebovává.

Tak tenhle produkt je úžasný. Já mám hodně velký problém s padáním vlasů a musím říct, že po té době co jsem vše měla vyzkoušené, tak tohle je jediný přípravek co mi to omezil a musím jen a jen doporučit . (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Opravdu pomáhá s vypadavanim vlasu

nevychází mi aplikace na ty dane čárky

Tento produkt mi vyhovoval a nemastí pokožku hlavy, což velmi oceňuji. Nenašla jsem žádný zápor. Hezky voní a konzistence mi vyhovuje. Oceňuji i aplikaci, aplikátor mi vyhovuje více než kapátkový systém. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Vůně, konzistence, funkčnost

Nic

Při vyzkoušení výrobku L'Oréal Paris Elseve Full Resist Serum jsem se cítila příjemně a zdálo se mi, že při mytí jsem cítila, že jsou vlasy hladší a příjemnější na dotek . (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Příjemný pocit při nanesení produktu.

Moc tekuté a velice teče.

Vlasy jsou silnější, pevnější a méně vypadávají. Jednoduchá aplikace díky praktické láhvi s uzávěrem. Krásně volní. Sérum dávám večer aby se lépe vsáklo a dostalo do vlasů. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Opravdu funguje

Jediná nevýhoda je vyšší cena

Produkt Loreal Paris Elseve Full Resist Serum bych hodnotila velice kladně. Kdo má slabé a zničené vlasy, uvidí rozdíl témeř okamžitě. Doporučuji produkt nanášet na ručníkem vysušené vlasy. Při nanesení na suché vlasy mi to opět zmastilo hlavu u kořínků. Po vyfoukání byli opět vlasy jemné a lesklé . (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Nanášení,vůně

na suchých vlasech mastí vlasy

Tohle sérum je prostě boží, opravdu funguje. Vlasy méně vypadávají a používá ho i dcera. Příjemná vůně, kterou cítím skoro celý den. Snadné použítí, během chvilky nanešené díky aplikátoru. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Opravdu funguje

návod zezadu nejde přečíst-mini písmenka

Příjemná vůně i textura. Aplikace na vlasy je super. Jelikož mám husté vlasy, balení tohoto séra mi nevydrželo dlouho. Vlasy po dvou týdnech opravdu přestaly tolik vypadávat. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Funkčnost, aplikace, vůně

Malé balení pro hustější vlasy

Za poslední dobu nejlepší sérum, která jsem vyzkoušela. Po třetím týdnu jsem si všimla růstu nových vlásku (baby hair). Podle složení obsahuje rozmarýn a myslím že mátu, když si sérum aplikujete, chvíli cítíte chladivý účinek. Vůně je neutrální a nanášení díky hubičce naprosto jednoduchá. Nechám vlásky chvíli odpočinout, ale pak kupuji druhé balení. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Jednoduchost aplikace

žádnou nemám

Než jsem vyzkoušela váš produkt, vlasy mi opravdu hodně padaly a byla jsem nešťastná. Od té doby, co používám tento produkt, se mi vlasy dost zlepšily. nepadají mi tak moc, zázrak (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Vlasy se mi Netřepi nespadají mi tak moc

Jsem spokojena

Vlasy mám několikrát odbarvené a toto sérum mi opět oživilo vlasy. Aplikace je snadná. Navíc příjemně voní a vlasy jsou po něm jako přírodní. Jsem nanejvýše spokojená. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Krásně voní

žádné

Na zkoušení Elseve Aminexil sérum pro slabé vlasy jsem se těšila. Posílení vlasů zatím nepozoruji, ale je potřeba ho používat delší dobu. Voní po mentolu, parfemace mě neruší. Ve vlasech mě také mentolově chladí, ale není to vyloženě nepříjemné. Vlasy mi slepí, takže je to ráno na umytí, ale s tím u takových sér počítám. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

účinky :)

trošku pálí na pokožce, slepuje vlasy

Produkt bych ohodnotila určitě kladně. Přijde mi, že mám větší hustotu vlasů, vlasy padají lépe. Krásně voní a aplikace je velmi jednoduchá díky. Vlasy jsou vyživené a na dotek hebké. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Snadná aplikace

žádné

Nádherně voní. Nemám po něm mastné vlasy i přes to, že se dává na kořínky. Balení je skladatelné a aplikace je mi velmi příjemná. Za mě určitě doporučuju. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Vůně, aplikace

Nemá

Sérum jsem začala používat po tom, co mi ve velké míře padaly vlasy několik týdnů. Po 2 týdnech denního používání padání zcela přestalo, což nedokázal v minulosti žádný přípravek po tak krátké době. Nikdy jsem nic účinnějšího neměla, vřele doporučuji. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Proti vypadávání vlasu po krátké době

Žádný

Vlasové sérum, vhodné pro slabé vlasy s tendencí vypadávat, posiluje vlasy, minimalizuje jejich vypadávání, stimuluje vlasové kořínky. Pomáhá rychlejšímu růstu vlasů. Krasna vůně. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

minimalizuje jejich vypadávání

žadný nevýhody nemam

Skvělý produkt! Trpím vypadáváním vlasů a po použití tohoto produktu se to den ode dne zlepšuje. Pociťuji, že mám hustší vlasy. Jednoduchá aplikace a chladivý efekt a krásná vůně. Jediné - , že je balení moc malé, když se má používat každý den 6 týdnů. Jinak super produkt a určitě si ho zakoupím. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Významné posílení vlasů a růstu.

Malé balení pro 6 týdnů