Hodnocení - Objemová řasenka Air Volume (Mega Mascara) 9 ml

Objemová řasenka Air Volume (Mega Mascara) 9 ml
Značka: L´Oréal ParisKód: kDKR7486
Objemová řasenka Air Volume Mega Mascara pro řasy plné objemu a lehkosti od L'Oréal Paris. První řasenka, která dodá řasám mega objem bez náznaku...

Celkové hodnocení

22 hodnocení | průměr 82 %
Přejít na detail produktu

Řasenka mě velmi kladně překvapila, její název vypovídá o vlastnostech řasenky, air volume - oko působilo více otevřeně, řasy natočila a jakmile jsem použila i kleštičky na řasy, její účinek byl opravdu znát, oko se mi touto řasenkou velmi otevřelo a řasy šly krásně vidět. Jako nevýhodu vnímám lehké slepení řas, s řasenkou se nedá pracovat rychle, protože když přibývají její vrstvy, má tendence slepovat. Řasy jsem s řasenkou měla i více zhuštěné. Odličovat jde lehce, na očích nic nezůstane. Když si ji vezmete do ruky, sama o sobě je velmi lehká, snad nejlehčí, co jsem kdy držela. Po celém dni se mi spodní řasy občas obtiskly, ale přičítám to tomu, že mám mastná víčka. Z řasenky jsem nadšená. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Otevření očí, natočení, prodloužení řas

Slepování

Řasenka má opravdu krásný obal, ale tím její pozitiva těměř končí. Kartáček by sám o sobě byl fajn, ale nabírá strašně moc produktu, ale to možná po čase až řasenka trochu vyschne / ubyde, bude lepší. Na to, že má být na objem, mám spíš dojem, že prodlužuje. Po čase na řasách se začně drolit. Zároveň s respirátorem a chladnějsím počasí se začne nepříjemně obtiskávat. V poměru cena / výkon v dnešní době a tak vysoké nabídce řasenek je tahle spíš průměr. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Obal, prodloužení

Drolení, obtiskávání

Řasenka má moc zajímavý obal v krásné barvě. Barva je opravdu pěkně černá. Již v první vrstvě dělá hezký vějíř řas. Řasy nadzvedne a natočí. Dodá dostatečný objem. Řasenka vydrží celodenní nošení, nerozmazává se pod očima. Jediné mínus, občas mi spadl kousek řasenky do oka. Ale nestalo se to tak často. Nemám moc v oblibě tyto štětinkové kartáčky, ale tento mě mile překvapil. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Dobré krytí, výdrž, černá barva, objem

Občas jsem měla kousek řasenky v oku.

Lehké a jednoduché balení láká k tomu vzít řasenku na cesty. Perfektně padne do ruky. Co vidím po používání jako mínus je, že ji nepostavíte, protože dno má oblé. Kartáček je příjemný gumový, konzistence řasenky je tekutější, ale dá se s ní skvěle pracovat a vrstvit ji. Přes den se i přes občasné vlhko v podzimních dnech neobtiskává, drží tvar přes 10 hodin. Hodnotím ji pozitivně, klidně bych si jí pořídila znovu. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Jednoduché nanášení a vrstvení, výdrž

Obal není možné postavit na dno

Řasenka výborně drží celý den. Nelepí řasy k sobě, nežmolkovatí. Malinko mě pálily oči při prvním použití, při dalším použití jsem pálení nepociťovala. Řasy jsou po ní viditelně plnější. Moc se mi líbí netradiční obal řasenky. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Vydrží celý den. Nelepí řasy.

Při prvním použití mě pálily oči.

Řasenka je lehká a dobře smývatelná, dobře drží. Mám citlivější oči a řasenka mi vyhovuje, žádné zarudnutí. Jakmile řasenka trošičku proschla, byla aplikace ještě jednodušší. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Neslepuje

Trošku se obtiskává

Tak jsem tady s testováním nové vzdušné řasenky. Hned mě zaujalo, že balení je extra lehké, vypadá luxusně a líbí se mi neobvykle plochý tvar. Řasenka řasy nadzvihne a rozdělí (jsem pravák a levé oko se mi líčí hůře, tam jsem měla řasy trochu dole :D). (Testováno prostřednictvím All2test.com)

prodlouží řasy, rozdělí

otevírání, při zavření necvakne

Řasenka mě zaujala už samotným vzhledem. Barva rosegold je moje oblibená. Tvar a velikost kartáčku mi maxilmálně vyhovoval. Je větší a je takový mohutný, což má za výsledek parádní objem, což se od řasenky air volume samozřejmě očekává. Hned při první aplikaci jsem zjistila, že mi řasenka bude maximálně vyhovovat. Některé řasenky jsou ze začátku na prd a musíte týdem, dva počkat až krapet vyschnou, aby udělaly hezký objem, ale tahle mi udělala super objem hned. Dost oceňuju, že se nemaže a vydrží celý den bez efektu pandích očí, já bývam totiž nalíčená tak 12-14 hodin a ne všechny řasenky to vydrží. Zároveň šla řasenka krásně odlíčit. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Velikost a tvar kartáčku, výdrž

Zatim jsem zadne neodhalila

Řasenka mě velmi mile překvapila. Krásně řasy zvýrazní, má intenzivní černou barvu, řasy pěkně oddělí, ale hlavně řasám dodá neskutečný objem. Po nanesení více vrstev udělá dramatický look. Navíc má opravdu nádherný obal a kartáček se kterým se skvěle pracuje. Doporučuji! (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Velké zvýraznění a zahuštění řas.

Lehký obtisk řasenky na spodním víčku.

velmi příjemná řasenka, řasy jsou zvýrazněny a nejsou slepeny, neobtiskuje se ani nerozmazává, je vhodná i pro citlivé oči, řasy jsou krásně prodloužené , udržuje vzdušnou texturu a nevysychá (Testováno prostřednictvím All2test.com)

neslepené řasy a řasy jsou prodloužené

žádné

Řasenka mi bohužel nesedla. Hustý kartáček nabírá opravdu velké množství produktu, a bez opakované otírání kartáčku o hrdlo řasenky oči nevypadají pěkně. Možná je jen potřeba s ní umět pracovat. Co se týče výdrže tak pro mě také mínus, už po obědě během běžného pracovního dne se začala drolit. Neurazí, nenadchne. Existují lepší řasenky za přijatelnější cenu. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Řasy prodlouží

Řasy slepuje, malá výdrž

Tato řasenka má opravdu krásný obal, který zaujme na první pohled. Kartáček se dobře drží, je hezký tvarovaný, krásně se s ním řasy pročešou a zvýrazní a řasenka se během dne neobtiskává. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Krásný obal, tvar kartáčku, zvýraznění

Žádné jsem neshledala

Řasenka má poměrně hustý velký kartáček s umělými štětinami, se kterým je nanášení trochu zdlouhavé. Ale výsledný efekt za to stojí. Řasenka neslepuje řasy, má ideální konzistenci, krásně řasy zahustí a nerozmazává se v průběhu dne. Na spodní řasy mi kartáček příliš nevyhovuje, nanáší příliš mnoho produktu. Řasenka se výborně odličuje a jde s ní vytvořit přirozený i výraznější efekt. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Nerozmazává se, neslepuje řasy

horší efekt na spodních řasách

Jako první mě zaujal obal řasenky. Vypadá velmi úhledně a krásně. Měla jsem obavu z kartáčku, který se skládá ze spousty malých štětinek. Ale tahle řasenka mě překvapila na plné čáře. Má super krémové složení. Řasy krasně natočí, dodá jim objem i prodloužení a ještě je i natočí. Sytá barva zvýrazní oči. Tuhle řasenku vřele doporučuji. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Sytá černá barva, maximalní objem

Po více vrstvách slepuje řasy

Řasenka Air, má krásnou lehkou konzistenci, která řasy nezatěžuje. Kartáček je hodně členitý a řasy krásně rozčesává. Výsledek je moc hezký, přirozený a řasy jsou i hezky a jemně prodlouženy. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Lehká textura, skvělý kartáček

Kartáček nabírá zbytečně hodně řasenky.

Řasenka je po vizuální stránce atraktivní, takovéto \"must have \", bohužel při jejím používání jsem narazila na problém v její výdrži. Aplikování je velice snadné, dobře se nanáší, ale požadovaný efekt se dostaví, až po třetím nanesení, což již řasy trochu slepuje. Zasychá na můj vkus moc pomalu a \"wow efekt \" se bohužel nedostavil. Po celém dni řasenka nevydržela a bylo nutné na večer přetřít znovu. Celkový dojem tedy nebyl dle mého očekávání. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Ssnadné nanášní, vzhled, konzistence

Méně odolná, nanášení více vrstev

Tato řasenka plně splnila má očekávání a své sliby. Nabízí plný objem, dovolila bych si říct mega objem a užasný vzhled řas. Řasy se nelepí, vypadají krásně a objemně. Jediné negativum, na které jsem během testování přišla, že při vlhkém počasí řasy špiní a mám trošku černé víčka. Myslím, že bych ji už za jinou nevyměnila. I přesto, že trošičku špiní, nadchla mě. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Nabízí extra objem.

Při vlhkém počasí špiní.

Tato objemová řasenka od L'Oréal opravdu splňuje co slibuje, udělá krásný objem řas a oddělí je.Textura náplně je lehká a neslepující. Je vhodná spíše pokud máte problém s hustotou řas. Jako závěrečný klad uvádím opravdu hezký obal. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Příjemný kartáček,dodá skvělý objem

Řasy příliš neprodlouží

Tato řasenka je jedna z nejlepších, jakou jsem, kdy měla. Neslepuje řasy, krásně je prodlouží a ještě mi i docela hezky voní. Tuto řasenku si určitě budu kupovat i nadále a je jednou z mých nejoblíbenějších. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Neslepuje řasy

Nic

Řasenka má super velký kartáček, dobře se s ním nanáší,řasy nejsou slepené a jsou krásně zahuštěné a prodloužené.určitě bych ji doporučila všem. Navíc se mi mooc líbí její design (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Velký hustý kartáček, neslepuje řasy

Žádnou nevýhodu jsem nenašla