Hodnocení - Exfoliační pleťové tonikum Revitalift (Peeling Toner) 180 ml

Exfoliační pleťové tonikum Revitalift (Peeling Toner) 180 ml
Značka: L´Oréal ParisKód: kLO1022
Exfoliační pleťové tonikum redukuje nedokonalosti pleti a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Po použití bude vaše pokožka hladší a rozzářená během 30...

Celkové hodnocení

48 hodnocení | průměr 95 %
Přejít na detail produktu

Velmi jemná a příjemná parfemace. Na pleti mě neštípal, ale po delším používání i s krémem L'Oréal Paris Revitalift Filler jsem pozorovala vyhlazenější pleť. Pigmentovou skrvnku mi nestáhl, ta zůstala stále stejná. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Rozzářenější pleť po používání.

Zde jsem žádné nenašla.

Nejlepší tonikum jaké jsem kdy měla. Mám smíšenou pleť a již po prvním použití krásně jemná tvář a méně se mi mastí. Opravdu skvělá věc! Mám citlivou pleť, takže jen tak něco mi nesedne. Ale po tomhle mám pleť opravdu rozzářenou a krásnou. Lepší pleť jsem opravdu neměla. Doporučuji (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Hezká vůně, pleť se nemastí

Žádné

Nejlepší tonikum! Moc hezky voní, pleť je po použití krásně čistá a svěží. Po delším používání mi zmizely černé tečky u nosu, dokonce i pigmentové skvrny nejsou tak výrazné. Rozhodně doporučuji. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

vůně, příjemný na pleť

žádné

Opravdu skvělá věc! Společně s čistícím gelem je to skvělá dvojka. Mám citlivou pleť, takže jen tak něco mi nesedne. Ale po tomhle mám pleť opravdu rozzářenou a krásnou. Lepší pleť jsem opravdu neměla. Doporučuji (Testováno prostřednictvím All2test.com)

rozzářená pleť

nic

Krásně to mou pleť vyživilo na celý den. Byla krásně rozzářená a vyživená. Vůně byla také krásná a oproti ostatním produktům z řady Revitalfit Filler jsem zde neměla problémy se začervenáním pleti. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Vůně, výživa pleti

Žádné 

Na toner jsem se těšila, používala každý večer. Asi mám hodně suchou pleť, vůbec mi nedělal dobře. Pleť byla hodně napnutá a můžu říct, že mě po něm pálil i trošku obličej. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Příjemná jemná vůně 

Stahuje obličej.

Peeling toner pokud jsem měla poškozenou kůži mě na daném místě štípal, ale díky němu se moje pleť sjednotila. Červené pupínky a škrábanečky zmizely, pleť mám jednotnější. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Sjednocení pleti

Štípání na pokožce v místě poškození

L'Oréal Paris Revitalift peeling toner je účinný, zlepšuje texturu pleti a má příjemnou vůni. Doporučuji pro osvěžení pleti. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Zlepšuje texturu pletí. 

Nemám nevýhody. 

Pelling je příjemný na pleť, bez mastného pocitu. Po nanášení je pleť čistá. Nezůstávají žádné nečistoty, s denním krémem a očním sérem v setu Revitalift Filler perfektní kombinace pro pleť. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Bez mastného pocitu

nevýhody jsem žádné nenašla

Peeling jednoznačně doporučuji. Po jeho použití je pleť čistější, jemnější a osvěžená. Vůně produktu je také super. Při pravidelném použití je pleť rozzářená, odpočinutá a svěží. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Určitě vůně a následné osvěžení.

Žádné nevýhody nevidím.

Tento peeling toner mě mile překvapil. Pleť byla čistá dokonalá a na pohmat příjemná. Jemně mě sem tam štipkal ale to hned přešlo. Pleť potom byla svěží a dokonale hebká. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Splnil co splibuje

Nemám

Mám smíšenou plet´ a již po prvním použití byla krásně jemná a méně se mi mastilo čelo. Měl opravdu peelingový efekt, trochu brnění, znatelné čištění a vyhlazení pleti. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Vůně, peelingový efekt.

Nenašla jsem to.

Tento produkt mně byl velice příjemný, chladivý efekt byl skvělý, vůně neskutečná, dostatečné balení, krásný vzhled produktu. Efekt opravdu rozjasňující tváře. Chvilku po aplikaci lepkavý,ale jen chvíli. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Příjemný chladivý efekt

Žádné nevýhody jsem nenašla

Tento produkt mě překvapil. Po jeho použití je pokožka úplně jiná než jsem byla zvyklá , doporučení určitě 100% . Nikdy předtím jsem toner nepoužívala. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Pokožka je úplně 100%

Žádné nevýhody

Peeling úplně super. Pleť vyčištěná, rozzářená a nedostatky pleti do tří dnů zredukovány. Ten to produkt doporučuji, je opravdu velmi kvalitní a účiný. Žádná alergická reakce ani začervenání pokožky. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Snášenlivost, účinek do tří dnů znatelný

Žádné nevýhody k produktu nemám.

Příjemný toner. Po aplikaci je pleť příjemně klidná. Zmizela mi část pigmentových skvrn od sluníčka. Během užívání jsem neměla problém s akné. Veškeré nedokonalosti na pleti vymizely. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

redukce pigmentových skvrn

nevidím

Toner důkladně dočistí pleť. Byla jsem velmi spokojená. Pomohl stáhnout póry. Byla jsem překvapená, jak opravdu je důležité ještě pleť dočistit. Po delší době používání je to opravdu znát. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Dokonalé vyčištění pleti

Žádné

Tento produkt chce delší čas na vyzkoušení, používám zatím cca 14 dní večer. Parfemace je velmi příjemná. Po použití je má pleť hladší. Peeling toner neštípe, nevysušuje pleť. Zatím jsem spokojená. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Nevysušuje pleť, příjemná vůně

žádné

Revitalift peeling toner, se stal mou velmi oblíbenou věcí. Po jeho nanesení se má citlivá pleť, díky mé práci, velmi hezky pročistí a uleví si. Velmi příjemná vůně a krásně se do pleti vpil. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Vůně, vyčištění pleti a skvělý pocit

žádné jsem nezaznamenala.

Toner hezky voní a po nanesení je pleť více zářivá a hladká. Určitě bych ho ale nedoporučila pro citlivou pleť nebo při horším období. Občas jsem cítila, že trochu pálil a zčervenala mi pleť. Sice je uvedeno, že se může používat každý den, ale používám ho raději ob den. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Zanechá zářivou a jemnou pleť

Žádné