Hodnocení - Epilační přístroj Economic

Epilační přístroj Economic
Značka: StarpilKód: kST016
Systém Starpil je způsob epilace roll-on teplým voskem. Ohřívač obsahuje kabel. Studený vosk (pouze Starpil) vložený do přístroje se ohřeje za 20 - 25...

Celkové hodnocení

21 hodnocení | průměr 89 %
Přejít na detail produktu

Uvažovala jsem o koupi nového strojku, ale jsem ráda, že jsem narazila na tuto metodu. Necháte 20 minut rozehřát a pak je to otázka chvilky a nic nepříjemného. Rozhodovala jsem mezi dražším a tímto modelem, ale naprosto vyhovuje a stačí... Pro mě to byl kup roku...

rychlé, proti epilačnímu (trhacímu) strojku bezbolestné, jednoduché

vosk se špatně dostává ze všeho, kde ho obtisknete, ale dá se to vychytat

Tento produkt je jednoduchý na použití,každý si snadno poradí a hlavně je provdu učiný,doporučuji tento produkt všem,ušetří spoustu peněz .

Snadna manipulace.

Bezpečnost . ohržátí vosku na příjemnou teplotu.

Epilace voskem je skvělá, mnohem rychlejší než epilačním strojkem, ale přesto bych ji nedoporučila každému: nejlépe se s ním dělají větší plochy. Čili pro ženy, které zdědily řádně chlupaté nožky a jsou líné obden doškubávat, co dorostlo, je to značka ideál. Na pět chlupů nemá cenu tahat vosk. Práce s přístrojem je poměrně snadná i pro začátečníka, povede se vám to hned napoprvé, jen počítejte s jistou umatlaností sebe i okolí. Takže doporučuji dát si pod sebe něco, co ochrání okolí. K bolestivosti: ano, bolí to, ale kdo byl zvyklý chodit na vosk ke kosmetičce nebo používat "škubací" strojek, toho to nerozhodí. Voskem se dají epilovat i místa, na která si se strojkem netroufnete, protože natřete, přitisknete papírek, rycnete, zařvete... a hotovo. Žádné mučení chlup po chlupu. Takže jestli po Starpilu pošilháváte, ale nejste si jistá, tak už neváhejte a kupte, stojí to za to.

Snadno se používá, dobře se drží v ruce

Manipulaci může ztěžovat šňůra, kterou je lepší při delší epilaci nechat v zásuvce, aby vosk nechladl

Doporučuji, dobrý výrobek

přijatelná cena,dobře se s ním pracuje, nahřátí vosku je rovnoměrné a otočná hlavice nanáší vosk také rovnoměrně

Přístroj doporučuji každému, kdo musí chodit na depilaci - takhle si můžu depilaci provést kdy chci a nemusím nikam chodit!!

super jednoduché používání, stačí jen trocha zručnosti

super

super

Chybí mi na přístroji kontrolka nahřátí