F By Ferragamo Free Time - EDT

Až -38%
Značka: Salvatore FerragamoKód: pSA100
F By Ferragamo Pour Homme Free Time propojuje přirozenou eleganci muže Farragamo s ležérností a špetkou světáctví. Výsledkem je dokonalá vůně pro... Popis a parametry

Popis & Parametry

F By Ferragamo Pour Homme Free Time propojuje přirozenou eleganci muže Farragamo s ležérností a špetkou světáctví. Výsledkem je dokonalá vůně pro muže, který řídí život po svém a už jen svou přítomností dovede kdekoliv navodit přátelského ducha. Jeho styl je velmi neformální, jako kdyby pro něj nebyl každý den plný povinností, ale jen dalším z řady dobrodružství. Námořnická modř přesně ilustruje ideu uvolněného a zároveň vytříbeného životního stylu.

Světle modrý odstín ideálně vystihuje lehkost a modrý pás, který obtáčí flakon, zdůrazňuje dotek svěžesti. Na konci pásu matně pobleskuje kovová destička s logem Pour Homme potvrzující - coby symbol mužnosti - nezaměnitelný podpis kolekce. Papírová krabička v sofistikované bílé barvě je 100% Made in Italy. Použitý materiál nese ekologický certifikát Rady pro lesní hospodářství (FSC). Pravá strana krabičky v modrém odstínu ještě umocňuje pocit svěžesti.

Vůně byla na trh uvedena v roce 2011.

Složení

Hlavazázvor, citron
Srdcekardamon, růžový pepř
Základvetiver, pižmo, cedrové dřevo

Základní parametry

PůvodItalské

Mohlo by Vás zajímat

Respect - EDT
Až -19%
David Beckham
Respect - EDT
do 25.10. u vás
Luna Rossa - EDT
Prada
Luna Rossa - EDT
do 25.10. u vás
Element - EDT
Až -11%
Hugo Boss
Element - EDT
do 25.10. u vás