Doprava ZDARMA od 2 000 Kč  | 2 měsíce na vrácení ZDARMA
Zákaznický servis  [email protected] | 468 006 313

Calvin Klein Euphoria - EDP - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 4 ml

Kód produktu: pXSLEVA2471

Calvin Klein Euphoria - EDP - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 4 ml

  Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty řady Euphoria značky Calvin Klein.
  Děkujeme za pochopení.

  Calvin KleinEuphoria - EDP - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 4 ml29.00out_of_stock

  Popis:

  Příjemná vůně ovlivňuje naše pocity a je zrcadlem do naší duše. Svět zná parfémy víc jak tisíc let. Lidé různými vůněmi upláceli i Bohy, aby si vyprosili bohatou úrodu. Máte jedinečnou příležitost objevit spolu se značkou Calvin Klein kouzlo parfémů. Krásné, svůdné a sebevědomé ženy se bez kvalitní vůně neobejdou. Zajímají se nejen o vůni, ale i o design flakonu. Exkluzivní parfém v působivém obalu je nálepkou úspěšné ženy.

  Představujeme vám parfémovou vodu CALVIN KLEIN Euphoria - jen pohled na stylovou krabičku ukrývající stříbrný flakon vás inspiruje k nevídaným aktivitám. Působivý dotek růžové vyjadřuje smyslnost a jemnost. Tato exkluzivní parfémová voda dokonale podtrhne každý outfit a sexappeal její nositelky.

  Milé dámy, toužíte být středem pozornosti a vlastnit parfémovou vodu v designu napodobující orchidej v rozkvětu? Nebojíte se experimentovat, neboť si přejete být nezapomenutelné? Tak si musíte objednat parfémovou vodu CALVIN KLEIN Euphoria. Tato skvostná parfémová voda je velmi vhodná do nepohody a zimy, neboť i pod zimním oblečením vynikne její podmanivá a výrazná orientální-květinová vůně. Pokud sháníte vůni s velkým V, tak není důvod váhat s objednávkou.

  Značka:

  Calvin Klein

  Složení

  Hlava : granátové jablko
  Srdce : lotos, orchidej
  Základ : mahagonové dřevo, fialka, pižmo, ambra
  dny
  :
  hodiny
  :
  minuty
  :
  sekundy