Pleťové sérum Lactic Acid 5% + HA 2% 30 ml

-16%Akce
Značka: The OrdinaryKód: kORD028
Sérum s kyselinou mléčnou a kyselinou hyaluronovou s mírným exfoliačním účinkem pro důkladné čištění pleti a pórů a vyhlazení pleti. Kyselina mléčná... Popis a parametry
295 KčSleva 16 %

249 Kč

1 ks
Akce: platí do 7. 11. 2021 nebo do vyprodání zásob

Popis & Parametry

Sérum s kyselinou mléčnou a kyselinou hyaluronovou s mírným exfoliačním účinkem pro důkladné čištění pleti a pórů a vyhlazení pleti. Kyselina mléčná je alfa hydroxylová kyselina (AHA), která v této 5% formulaci nabízí jemnou exfoliaci odumřelé pokožky a tím poskytuje zrychlení obnovy buněk, snížení pigmentových skvrn, akné a celkové zlepšení struktury pleti.

Aktivní látky:

  • kyselina mléčná 5% - exfoliační účinek pro rychlejší obnovu buněk,
  • kyselina hyaluronová  - zlepšuje hydrataci pleti, zjemňuje, startuje tvorbu tělu vlastní kyseliny hyaluronové,
  • tasmánské koření -  má vysoký obsah flavonoidů, antioxidační vlastnosti a snižuje zánětlivé procesy a citlivost, která je často spojena s exfoliaci, podporuje také přirozenou tvorbu vitamínu C a kolagenu v pokožce, chová se jako alfa-hydroxy kyselina (AHA).

Jak používat

Aplikujte jednou denně, ideálně večer. Po nanesení se ponechává na pleti. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud přetrvává podráždění, přerušte používání a konzultujte s lékařem. Po použití kyselin nedoporučujeme použít další kyseliny (s exfoliačním účinkem). 

Upozornění

Kyselina mléčná by neměla být použita na citlivou, loupající se nebo poškozenou pleť. Jelikož tento produkt obsahuje AHA, které zvyšují citlivost pleti na UV záření, doporučujeme zvýšenou sluneční ochranu. Používejte vyšší SPF, omezte pobyt na slunci a po dobu jednoho týdne po použití tohoto produktu. 

Mohlo by Vás zajímat