Suchý šampon pro objem vlasů Refresh Dust

Značka: Schwarzkopf ProfessionalKód: kDKR2005
Hodnocení (12)
Nemáte zrovna čas umýt si vlasy? Pak je pro vás OSiS Refresh Dust tou pravou volbou! Suchý šampon = praktický pomocník nejen na cestách! Tento suchý... Popis a parametry
Varianty tohoto kousku (1)

Popis & Parametry

Nemáte zrovna čas umýt si vlasy? Pak je pro vás OSiS Refresh Dust tou pravou volbou! Suchý šampon = praktický pomocník nejen na cestách! Tento suchý šampon pro objem vlasů osvěží vaše vlasy ve chvíli, kdy nemáte čas si je umýt. Navrátí jim požadovaný objem, poskytne spoustu struktury a jemnou kontrolu. Dokonce i mastné vlasy budou opět vypadat svěže a plné energie! Vhodné i pro muže.

Účinky:

  • neuvěřitelný objem,
  • dlouhodobá svěžest vlasů,
  • jemná kontrola a zvýraznění vlasů.

Jak používat

Před použitím protřepejte! Aplikujte na vlasy ze vzdálenosti 20 cm od hlavy. Po aplikaci nechte Refresh Dust na vlasech chvíli působit, poté vlasy promněte prsty a vykartáčujte.

Upozornění

Po použití uzavřete a skladujte na suchém místě! V případě zablokování rozprašovače podržte hlavici tuby spreje pod tekoucí vodou a poté důkladně vysušte. Není vhodný pro dlouhodobé používání (nenahradí klasické mytí vlasů)!

Náš tip

V naší nabídce naleznete i další výrobky značky Schwarzkopf Professional.

Hodnocení zákazníků

Hodnocení

Jak se produkt líbil zákazníkům?

12x

Všechna hodnocení

Dlouhodobě používám.

splňuje svůj účel

Ještě jsem ho nepoužila a nikdy nevyzkoušela ani před zakoupením

Vlasy opravdu odmastí a třeba ještě jeden den ušetří od jejich mytí.

dobrá volba když není čas si umýt vlasy - odstraní mastnotu a zároveň vlasy neslepí, ani není ve vlasech vidět. Je nutné aplikovat ze vzdálenosti 20 cm (při menší vzdálenosti by mohlo vlasy slepit) a v opravdu malých dávkách (vydrží pak déle a neslepí). Aplikujte jen na nejhorší místa (kořínky kolem pěšinky apod.) ať pošetříte ;-) pak prsty vmasírujte do zbytku vlasů a prsty upravte - trochu tuží, takže už není třeba další přípravky.

funguje

nutná správná aplikace, cena

PŘIŠEL PRÁZDNÝ ZA 179,- TAK SNAD VRÁTÍ PENÍZE

Účinný , cenově dostupný ,

Použila jsem ho 2 x a nemá to ten efekt co jsem od něj čekala. Vlasy sice dostanou objem, ale ke kořínkům se nedostanou. Tlak spreje je příliš velký a moc toho také použít nemůžete, aby nebyl efekt naprosto opačný.

Mohlo by Vás zajímat

Active Bodies - EDT
-45%
Adidas
Active Bodies - EDT
do 25.10. u vás
Eternity Summer 2020 - EDP
-51%
Calvin Klein
Eternity Summer 2020 - EDP
do 25.10. u vás
Scuderia Black - EDT TESTER
-20%
Ferrari
Scuderia Black - EDT TESTER
do 25.10. u vás