Dárkový set The Ritual Of Ayurveda 695 ml
Popis
Sada obsahuje:
- Vyrovnávací tělový krém The Ritual Of Ayurveda (Balancing Body Cream) 70 ml
- Sprchový gel The Ritual Of Ayurveda (Harmonizing Foaming Shower Gel) 200 ml
- Tělový peeling The Ritual Of Ayurveda (Rejuvenating Pink Salt Scrub) 125 g
- Gel na mytí rukou The Ritual Of Ayurveda (A Moment Of Hand Wash) 300 ml
Vyrovnávací tělový krém The Ritual Of Ayurveda (Balancing Body Cream) 70 ml
Vyrovnávací tělový krém The Ritual Of Ayurveda - najděte vnitřní harmonii s tělovým krémem The Ritual Of Ayurveda, který obsahuje starodávné ingredience Ayurvedy jako je himalájský med a indická růže. Nechte se hýčkat - zjemňuje pokožku, posiluje, podporuje prokrvení organismu.
Vlastnosti:
- luxusní tělový krém,
- s vůní himalájského medu a indické růže,
- hydratuje pokožku,
- vyživuje ji,
- zjemňuje,
- navrací pokožku do správné rovnováhy.
Jak používat:
Naneste na suchou a čistou pokožku těla.
Sprchový gel The Ritual Of Ayurveda (Harmonizing Foaming Shower Gel) 200 ml
Vytvořte rovnováhu mezi myslí, tělem a duší pomocí tohoto pěnivého sprchového gelu od The Ritual of Ayurveda. Jednoduše vtlačte malé množství do ruky a sledujte, jak se gel promění v bohatou a luxusní pěnu. Obohacený o starověké ájurvédské přísady, jako je indická růže a sladký mandlový olej, zanechává vaši pokožku hedvábně jemnou a vyživovanou.
Jak používat:
Naneste na vlhkou pokožku celého těla, napěňte a poté opláchněte.
Tělový peeling The Ritual Of Ayurveda (Rejuvenating Pink Salt Scrub) 125 g
Tělový peeling The Ritual Of Ayurveda s vůní indické růže a mandlového oleje stimuluje pokožku celého těla, rozzáří ji a zjemní. Přírodní olej hydratuje a zvláčňuje pokožku, není ji tedy potřeba po použití ošetřit pleťovým mlékem.
Vlastnosti:
- tělový peeling,
- s vůní indické růže a mandlového oleje,
- zjemňuje pokožku těla,
- hydratuje ji,
- rozzáří ji.
Jak používat:
Jednou až dvakrát týdně aplikujte na vlhkou pokožku a vmasírujte krouživými pohyby. Poté opláchněte teplou vodou.
Gel na mytí rukou The Ritual Of Ayurveda (A Moment Of Hand Wash) 300 ml
Gel na mytí rukou The Ritual Of Ayurveda s vůní mandlového oleje a indické růže účinně myje pokožku rukou. Navíc neobsahuje mýdlo, proto je vhodný i pro citlivou pokožku rukou.
Aktivní látky:
- indická růže,
- sladký mandlový olej.
Vlastnosti:
- gel na mytí rukou,
- s vůní mandlového oleje a indické růže,
- účinně myje ruce,
- zanechává je hebké a vyživené.
Jak používat:
Naneste na vlhké ruce, napěňte a poté opláchněte.