Jarní inspirace
Jarní novinky
Pánské svěží vůně
Květinové vůně
Ovocné vůně
Dekorativní kosmetika
Pleťová péče
Tělová péče
Vlasová péče
Přírodní kosmetika
Dárkové sady

Nejlepší jarní tipy pro letošní rok:

A jaké jsou letošní MUST HAVE na jaro?

Rozjasňovače

 

 

1. Rozjasňovač

Jestli si po zimním období připadáte, jako bledulka, tak nezoufejte. Ještě než první sluneční paprsky odvedou svoji práci, dejte svým tvářím šťávu pomocí bronzeru nebo rozjasňovače.

Dámské ovocné vůně

 

 

 

2. Ovocná vůně

Těšíte se na ovoce? Naladit na čerstvé plody můžete už teď dokonalou vůní. Vyberte si, jaké ovoce milujete nejvíc – od citrusu po jablka. Jen pozor, abyste pak nebyla příliš k nakousnutí ?

Valentýnské dárky pro ženy
Oční stíny

 

 

3. Korálové oční stíny

Oční stíny ve všech barvách jarních květin najdete na paletě očních stínů. TOP barvou je živoucí korálová, proto určitě sáhněte po paletce, na které ji najdete.

Tělové peelingy

 

 

4. Tělový peeling

Probuďte své tělo ze zimního spánku a dopřejte si celkovou regeneraci. Tělový peeling vám pomůže vyklubat se ze zimní slupky a nechat zazářit vaši pokožku ve své přirozené kráse.

Valentýnské dárky pro ženy
Kosmetika na regeneraci vlasů

 

 

5. Kosmetika na regeneraci vlasů

Regeneraci si na jaře zaslouží i vaše vlasy, které byly po celou zimu utiskované pod čepicí. Rozmazlujte se maskami, zábaly a dalšími detoxikačními fígly. Dopřejte své hřívě to nejlepší.

Vše z přírodní kosmetiky

 

 

7. Přírodní kosmetika

Trendem letošního jara je návrat k přírodě a všemu, co z ní vzešlo. Vyzkoušejte novinky z přírodní kosmetiky, kde prim hrají okurky, zelený čaj nebo květy vašich oblíbených květin.

Všechny květinové vůně

 

 

8. Květinová vůně

.Svěžest, příslib nového začátku, probuzení i naděje. S těmito elementy jsou spojené všechny jarní novinky ze světa vůní. Přivoňte si. Cítíte tu opojnou vůni jara?