pro muže

CERRUTI L` Essence De Cerruti - toaletní voda s rozprašovačem (TESTER)

náhled na parfém L` Essence De Cerruti - toaletní voda s rozprašovačem (TESTER) Cerruti
větší obrázek parfému L` Essence De Cerruti - toaletní voda s rozprašovačem (TESTER) Cerruti
Kód výrobku:
TESTER587
100 ml Cena: 1 580,- Kčkoupit parfém L` Essence De Cerruti - toaletní voda s rozprašovačem (TESTER) Cerruti
Obvyklá cena:1 650,- Kč
Ušetříte:70,- Kč
Doba dodání:1-2 dny (zboží je skladem)


Složení a popis

Hlava

citrusové plody, koření, kardamon, bílý pepř

Srdce

pižmo, kůže, cistus, jantar

Základ

pryskyřicové tóny, šafrán, benzoin, sladký cedr

Horní nóta, diskrétně namíchaná z citrusových plodů, čerstvého koření, kardamonu a explozivního bílého pepře, probouzí dojem svěžesti a evokuje představu bílé košile vlající ve svěžím větru. Střední nóta připomíná klasickou koženou bundu, která je symbolem ryzí mužnosti. Lehký a ušlechtilý pižmově kožený akord přichází v nové interpretaci. Cistus, jantar a další pryskyřičné tóny s přídechem šafránu a kořenitých akcentů zajišťují průzračnost a modernost a činí tuto vůni snadno rozpoznatelnou. Základní nóta vyvolává dojem zahalujícího závoje, ve kterém objevíme tóny benzoinu a sladkého cedru, jež téměř doslova ztělesňují objímající smyslnost kašmírového svetru oblečeného přímo na nahou kůži.

 

Informace o značce Cerruti

logo Cerruti

Firma Cerruti vznikla v roce 1881. U jejího zrodu stál Antonio Cerruti, který se rozhodl pokořit svět módy. Vedl firmu pevnou rukou a podařilo se mu dosáhnout obrovských úspěchů. Více než 100 let se recept na vysokou kvalitu vůní předává v rodině Cerruti z generace na generaci. Antoniův syn Nino převzal rodinný obchod již ve svých 20 letech, po otcově smrti. Zasloužil se o zkvalitnění materiálů a celkové práce. V roce 1957 představil svou první pánskou kolekci. Stal se obchodníkem i designérem v jedné osobě. Dovedl firmu až na vrchol a  teprve v roce 2001 se odebral na odpočinek. Do portfolia značky Cerruti 1881 patří také neméně zajímavé a krásné šperky.

Další produkty značky Cerruti řady L` Essence De Cerruti


Výprodej parfémů za skvělé ceny operátorky parfemy.cz

průvodce výběrem parfémů
O NÁS
RADY NAKUPUJÍCÍM
SPOLUPRÁCE
VELKOOBCHOD
ZASÍLÁME DO ZAHRANIČÍ
KONTAKTY
SOUTĚŽ
parfemy.cz
Značková parfumerie
prozdravi.cz
Vše pro vaše zdraví
krasa.cz
Vše pro vaši krásu
hodinky.cz
Značkové hodinářství
sperky.cz
Značkové klenotnictví
forliving.cz
Nábytek, bytové doplňky
Tým Parfémy.cz | Pomáháme | RSS VIVANTIS a.s.
Jsme držitelé certifikátů APEK I. a II. stupněJsme držitelem spotřebitelského auditu obchodních podmínekKvalita obchodu ověřena zákazníky
Objednávky přijímáme od 7-15:30 hodin i po telefonu
na čísle 467 070 133 a 467 070 134
Vaše dotazy a připomínky posílejte na emailovou adresu info@parfemy.cz